İzmit Diyetisyen Gözde Ağca

Pazartesi: 08:30 - 18:30

Cumartesi: 08:30 - 15:00

Randevu Alın:

0532 065 08 57

Zayıflama Programı


En sık ölüm sebeplerinden biri olan obezite, yağ kütlesinin sağlığı bozacak kadar artması demektir.

Fazla kilo, hipertansiyon, kalp hastalıkları, karaciğer hastalıkları, diyabet, uyku apnesi gibi hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalığa zemin hazırlar.

Hem obezite ile mücadelede hem de kilo verme sürecinde diyetisyen ile çalışmak, size sağlığınızın her yönden değerlendirilerek yaşam kalitenizi arttırmayı sağlar. Kilo vermek için sağlıklı ve doğru besin ögelerini içeren diyet listesi, fazla olan kan yağlarınızın düşürülmesini sağlar, insülin direncini yenmenize katkıda bulunur ve birçok kronik hastalığın gelişme riskini azaltır. Beslenme kişiye özeldir. Size özel hazırlanan kilo verdiren diyet listeniz ile sağlıklı bir şekilde ve daha enerjik, dinç hissederek formunuza ulaşabilirsiniz.

Diyetisyen Gözde Ağca Beslenme Merkezi diyetisyenleri olarak hem ideal vücut ölçülerine kavuşmak hem de sağlığınıza katkıda bulunmak için zayıflama programımız ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

İsterseniz ofisimizde yüz yüze görüşmeler ile isterseniz online görüşmeler ile siz de kendiniz için bir adım atarak değişimi başlatabilirsiniz.Yorum Yapın

Zorunlu alanlar belirtilmiştir.