İzmit Diyetisyen Gözde Ağca

Pazartesi: 08:30 - 18:30

Cumartesi: 08:30 - 15:00

Randevu Alın:

0532 065 08 57

Diyetisyenlerimiz Dünyanın Her Yerinde Yanınızda


Hareketsiz yaşam, fast food yiyecekler ve hava kirliliği ile beraber artan obezite ve sağlık sorunlarının birçoğu beslenme ile çözülebilecek problemlerdir. Diyet sürecinde size uygun beslenme programını uygulamak da çok önemlidir. Metabolizmanız ve sağlığınız için uzman kontrolünde sağlıklı beslenme programları ile ilerlemelisiniz. Başkasının diyet listesini yaparak veya hızlı kilo kaybı için kendinizi aç bırakarak ilerlemek sağlığınızı daha da tehlikeye sokabilir. Bu aşamada online diyet desteği ile diyetisyenlerimiz bir telefon kadar uzağınızda olmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ve çağın koşulları nedeniyle her sektörde hızlı bir online sisteme geçiş süreci yaşanmaktadır. Bu süreç diyet için de online diyet desteği olmaktadır. Yoğun iş hayatı, mesafeler, diyetisyene gitmeye vakit bulamama gibi bir çok sebeple online diyet danışmanlığı yaygınlaşmaktadır.

Peki nedir bu online diyet sistemi?

Diyetisyenlerimiz online diyet danışmanlığında aynı şehirde, şehir dışında veya yurt dışında birçok danışanımıza hizmet sunmaktadır. Kilo alma, kilo verme, çocuk beslenmesi, diyabet, yüksek kolesterol, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, karaciğer hastalıkları gibi birçok hastalık durumu için sağlıklı beslenme eğitimi, kilo koruma programları, sporcu beslenmesi, gebe ve emziren anne beslenmesi gibi beslenme ile ilgili her konuda online diyet danışmanlığı şeklinde de hizmet alabilirsiniz.

Online diyet sistemimizde öncelikle sizden bilgileriniz alınmakta ve randevunuz oluşturulmaktadır. Randevu günü ölçümleri nasıl doğru bir şekilde alacağınız size önceden açıklanmaktadır. Aldığınız ölçümleri randevu gününde diyetisyeninize iletip randevu saatinizde sesli veya görüntülü görüşmeniz yapılmaktadır. Kan tahlilleriniz, yaşam tarzınız, sevdiğiniz veya sevmediğiniz besinler baz alınarak diyet listeniz oluşturulur. Görüşmeden sonra ise sorunuz veya diyetisyenlerimize danışmak istediğiniz bir konu olduğunda whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayesinde “online diyetisyen Almanya” gibi birçok yurt dışı destekli programlarımız daha başarılı ilerlemektedir.

Bunları da Okumalısınız :  Diyetisyen

Online diyet sistemimizden bebeği olan anneler, geç saate kadar çalışanlar, vardiyalı çalışanlar, yurt dışında yaşayan kişiler yoğun olarak faydalanmaktadır. Özellikle Türk vatandaşlarımızın yoğun olduğu ülkelerden online diyetisyen Almanya hizmetimiz oldukça aktiftir. Siz de Almanya için Türk diyetisyen arayışındaysanız diyetisyenlerimiz ile ilerleyerek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Randevularınız saat farkına dikkat edilerek size uygun planlanmakta ve Almanya diyetisyen desteğinde yaşadığınız yerdeki yiyecek ve içecekler baz alınarak listeleriniz düzenlenmektedir.

Türk diyetisyen Almanya için neden önemlidir?

Almanyada 2-3 milyon Türk yaşamaktadır. Almanya için diyetisyen desteği arayışında olan Türkler için online diyet hizmetlerimiz oldukça faydalı olmaktadır. Yemek kültürümüz, sağlıklı tariflerimiz ile istediği kiloya ulaşmak isteyen kişiler için Türk diyetisyen Almanya diyetisyen hizmetinden daha olumlu olmaktadır.

Almanya’da yaşayan ve Almanya online diyetisyen desteği almak isteyen her yaştan birey için destek vermekteyiz. Almanya dışında online diyetisyen Amerika, İsveç, Polonya, Kıbrıs, İspanya, İngiltere, Endonezya, Malezya, İrlanda, İsviçre de en sık danışmanlık verdiğimiz ülkeler arasındadır. Farklı kültürler ve tatlar hakkında destek ve yurt dışı online diyet danışmanlığı için diyetisyenlerimize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.Yorum Yapın

Zorunlu alanlar belirtilmiştir.