İzmit Diyetisyen Gözde Ağca

Pazartesi: 08:30 - 18:30

Cumartesi: 08:30 - 15:00

Randevu Alın:

0532 065 08 57

Tanışalım


Gözde Ağca, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden ‘Şeref Öğrencisi’ olarak mezun olmuştur. Lisans eğitiminden hemen sonra Hacettepe Üniversitesi ‘Metabolizma ve Sporcu Beslenmesi’ alanında Yüksek Lisans yapmaya asil olarak hak kazanmıştır. Akademik olarak ilerlemeyi ve bireye özgü beslenmenin önemine vurgu yapan Diyetisyen Gözde Ağca, Kocaeli İzmit merkezde kurucusu olduğu ‘Diyetisyen Gözde Ağca Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde danışan kabulü yapmaktadır.

Diyetisyen Dilan Sezen, Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden ‘Onur Öğrencisi’ olarak mezun olmuştur. Hem eğitim sürecinde, hem de sonrasında bir çok seminer ve kurslara katılmıştır. Bilgilerini daima güncel tutan Diyetisyen Dilan Sezen, eğitim sürecinde Toplum Sağlığı Merkezinde, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi’nde, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi’nde, Ege Üniversitesi Hastanesi’nde Nöroloji, Onkoloji ve Nefroloji, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Endokrinoloji, Gastroenteroloji bölümlerinde ve poliklinikte stajlarını tamamladı. Sonrasında İzmir bölgesinde Diyet Kapımda firmasının merkez şubesinde diyetisyen olarak göreve başladı. Menü planlama, danışan takibi, Ar-Ge çalışmaları alanlarında 3 sene boyunca çalıştı. Bu süreçte daima online danışan takibine de devam ederek başarılı sonuçlara imza attı. 2021 yılı itibariyle de Diyetisyen Gözde Ağca Beslenme Merkezi’nde klinik diyetisyeni olarak çalışmaya devam etti. Kilo alma, kilo verme, hastalıklarda beslenme, gebe-emziren anne beslenmesi, online diyet ve takibinde danışan kabulü yapmaktadır.

Neden Diyetisyene Gitmelisiniz?

Doğru besinler tüketerek sağlık bulabilir, yanlış beslenerek hasta olabilirsiniz. Kişi için en doğru beslenme planı bir diyetisyen tarafından belirlenmelidir. Diyetisyen; besin ve beslenmenin sağlık üzerindeki işlevi konusunda bir otoritedir. Bu kişiler, sağlık, beslenme önerileri ve beslenme bilgileri konusunda güvenilir kaynaklardır.

0532 065 08 57

Çalışma Saatlerim

Pazartesi i 08:30-18:30
Cumartesi 08:30-15:00?>